← Еконовини |

Триває набір до команди підтримки реформ (КПР) при Мінприроди

25.02.2019

За повідомленням офіційного сайту Міністерства екології та природних ресурсів України продовжується набір до Команди підтримки реформ (КПР). Кінцевий термін подання анкет – 23 год. 59 хв. 10 березня 2019 р.

В Мінприроди шукають кандидатів на посаду Проектного Менеджера реформи моніторингу, контролю та відповідальності за забруднення довкілля.

Посади передбачають повну зайнятість і фізичну присутність у робочий час в офісі у м. Києві.

Для участі в конкурсі потрібно подати наступні документи англійською мовою:

—  заповнена аплікаційна форма;

—  CV англійською мовою;

— щонайменше одна професійна рекомендація англійською мовою або українською мовою з перекладом англійською мовою (від керівника/менеджера).

Кінцевий термін подання документів – 23 год. 59 хв. (за Київським часом) 10 березня 2019 року.

Документи приймаються на електронну пошту rst@menr.gov.ua.

Державні службовці або службовці органів місцевого самоврядування, а також особи, які звільнилися з посад державної служби або посад в органах місцевого самоврядування протягом останніх 6 місяців на момент подачі заявки, до участі у конкурсі не допускатимуться.

Початок роботи – 1 квітня 2019 року зі строком дії контракту до 31 грудня 2019 року. 

ПРО КОМАНДУ ПІДТРИМКИ РЕФОРМ ПРИ МІНПРИРОДИ

Команда підтримки реформ є групою українських фахівців (не держслужбовців), які фінансуються на тимчасовій основі донорами і надають цілеспрямовану технічну підтримку і допомогу Міністерству. Консультанти КПР допомагають у заповненні прогалин у розробці та імплементації пріоритетних реформ, посилюючи взаємозв’язки та партнерства між пріоритетами Міністерства та донорською допомогою.

Команда підтримки реформ при Мінприроди створена за рахунок коштів Донорського Фонду Стабілізації та Сталого Розвитку України, який адмініструється Європейським Банком Реконструкції та Розвитку та фінансується: Данією, Європейським Союзом, Фінляндією, Францією, Німеччиною, Італією, Японією, Нідерландами, Польщею, Швецією, Швейцарією, Сполученим Королівством та Сполученими Штатами Америки.

закрити X